Strategia firmy

Firma Kalmet S.A. od ćwierć wieku jest wierna swoim zasadom i wartościom. Rzetelne wywiązywanie się z umów, zaspokajanie potrzeb Klientów, a także bezpieczeństwo, zarówno na etapie produkcji jak i eksploatacji naszych wyrobów - to nasze fundamentalne założenia.

MISJA

Naszą misją jest produkcja wyrobów metalowych o najwyższej jakości, bezpiecznych w użytkowaniu, które spełnią oczekiwania Klientów.
To  się przekłada na stabilność firmy, dalszy jej rozwój oraz zadowolenie naszych pracowników.


Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy, ochrona środowiska naturalnego oraz podnoszenie kwalifikacji załogi poprzez liczne szkolenia w kraju i za granicą.

Dobrze zdefiniowana strategia firmy i jej konsekwentne realizowanie pozwoliło nam na rozwój i osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku polskim i zagranicznym . Zdobywamy kolejnych partnerów biznesowych , którzy chcą z nami współpracować na stałe. Ich zaufanie i zadowolenie z naszej oferty są motywacją do dalszego doskonalenia firmy.

ROZWÓJ
Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój firmy oraz naszych pracowników. Rozszerzamy asortyment produkcji, podnosimy jego jakość, ulepszamy usługi i doskonalimy narzędzia pracy. Istotne jest dla nas budowanie właściwych warunków pracy, co przełożyło się na zmotywowany i twórczy zespół, który liczy ponad 400 osób - specjalistów w swoich dziedzinach, korzystających z możliwości ciągłego zdobywania wiedzy i nowych umiejętności poprzez  szkolenia, umożliwiające pracę według standardów europejskich.

PARTNERSKIE RELACJE Z KLIENTAMI
Klienci stanowią fundament naszej pracy, dlatego nasze działania dostosowujemy do ich potrzeb i dla nich się rozwijamy. Nasi partnerzy biznesowi mają pewność, że szybko, profesjonalnie i solidnie rozwiążemy każdy problem, dostarczymy im odpowiednie wsparcie techniczne i zadbamy o stałe podtrzymywanie dobrych, partnerskich relacji. Motywacją do dalszego doskonalenia firmy jest zadowolenie klientów z naszych wyrobów, usług, stała i długoletnia współpraca oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów