Profil firmy

Kalmet S.A. to polska firma rodzinna, działająca w branży metalowej od 1988 roku. Podstawę naszej produkcji stanowią od ponad dwudziestu lat akcesoria i urządzenia dla branży górniczej, których jesteśmy kluczowym dostawcą zarówno na rynek krajowy jak i niemiecki.
Wraz z intensywnym rozwojem firmy w ostatnich dziesięciu latach nasza działalność produkcyjna                i usługowa rozszerzała się wyróżniając nas wśród polskich producentów.

Główne kierunki działalności Spółki Kalmet:

konstrukcje stalowe, spawanie
kratownice, gabiony, ogrodzenia
 

Opieramy się na nowoczesnych technologiach , dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty , dopuszczenia oraz opinie techniczne na nasze wyroby             i usługi.

Kalmet to:

  • hale produkcyjne o powierzchni 10 000m² wyposażone w nowoczesne maszyny
    i urządzenia,usytuowane na powierzchni 3,5 ha KSSE w Gliwicach.
  • miesięczny przerób stali - 2 000 ton
  • wykwalifikowana załoga, licząca ponad 150 osób pracująca w oparciu o standardy europejskie i system zarządzania ISO 9001:2015

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaspakajać potrzeby Klientów i radzić sobie z niestandardowymi zamówieniami. Gwarantujemy profesjonalną, kompleksową obsługę, indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz dostawy w systemie” Just in time”.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY